Referanslar

referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
referans-1

Zamanında, Veriye Dayalı ve
Bilinçli Kararlar Verin

bilincli-kararlar-verin

XBRi; zeki, sezgisel ve evrensel analitik raporlama kabiliyetleri sayesinde, iş süreçlerinde oluşan şüpheli eğilimleri, işlemleri ve diğer tüm veri anormalliklerini tespit eder. Dinamik, işlevsel raporlama ve ileri düzey analiz yeteneklerini kullanarak oluşturduğu raporlar sayesinde, iş süreçlerinde karşılaştığınız sorunlara; zamanında ve veriye dayalı kararlar vermenizi sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Çoklu Dil ve Para Birimi Desteği

Üst Düzey Sektörel İtibar

Perakendeciler İçin
Detaylı Analizler

XBRi’in analiz özelliği, perakendecilerin işletmelerinde gerçekleşen sıra dışı durumları tespit edebilmesi için verileri kontrol etmesine olanak sağlar. XBRi, tek rapordan birçok farklı analiz oluşturabilen güçlü ve dinamik yapısı ile detaylı raporlar sunar.

detayli-analizler
Analitik işlevsellik, kullanıcıların verilere dayalı bakış açısı elde etmesi için raporları detaylandırmalarına, sıralamalarına, filtrelemelerine ve grafik eklemelerine olanak tanır.
Pano işlevi, saha kullanıcılarının mağazalarını takip etmeleri ve sorunlu alanları hızla tespit edebilmeleri için grafikler ve görseller sunar.
Dinamik işlevsellik ve adli analiz, kârlılığı korumak için veriye dayalı yanıtlar vererek perakendecilerin daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olur.

Esnek Altyapı ile Kişiselleştirilebilir Raporlar

Order Retail Order Broker ile müşterilerinize istedikleri ürünleri ulaştırırken tüm kaynaklarınızı en doğru şekilde kullanabilirsiniz. Her yerden sipariş ve her yerden sevkiyat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini yükseltebilirsiniz. Bu sayede, potansiyel müşterilerinize her imkanı sunarak satışlarınızı kaçırmazsınız.

esnek-altyapi
Tablolar ve hücreler içerisinde kaybolmaktansa sürükle-bırak ya da rapor hazırlama sihirbazı sayesinde teknik desteğe ihtiyaç duymaksızın tüm raporlar oluşturabilir.
XBRi’ın bulut tabanlı altyapısı, mevcut bilgileri temel alarak ve otomatik olarak yeni özellikler ekleyerek kullanıcıya daha da fazla bilgi sunar.

Kayıpları Önleyin,
Gelirinizi Artırın

Ölçeklenebilir Performans

XBRi farklı kullanıcı sayısı taleplerine cevap verebilen yapısı ile optimum performans sağlar. SAAS olarak kullanıldığında kapasite ihtiyaçlarına kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir.

olceklenebilir-performans
Veritabanı tasarımı, SQL optimizasyonu ve bellek içi motor, her boyuttaki perakende zincirleri için talep üzerine performans sağlar.
Bir şirketin ister binlerce ister birkaç kullanıcısı olsun, XBRi Kayıp Önleme Sistemi, ihtiyaçlara yönelik ölçeklendirilebilir.

Artan Gelir
Azalan Maliyet

XBRi, perakendecilerin çalışan sahtekarlığını ve şüpheli olayları tespit edip önlemesi için sunulan bir kayıp önleme sistemidir. XBRi etkin ve otomatik uyarı sistemleri sayesinde operasyonel maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Yasal Belgeler

Hile ve sahtecilikle ilgili vakalar hızlı bir şekilde tespit edilebilir ve olası yasal süreçlerde delil niteliği taşıyacak belgeler oluşturulabilir.

Operasyonel Çözüm

Operasyonel problemleri çözmek için şirket anayasası maddelerine aykırılıklar ve eğitim ihtiyaçları tespit edilebilir.

Entegrasyonlar

3. parti vaka yönetim sistemleriyle entegre vaziyette çalışan XBRi, iş akışını düzenlerken süreçlerin verimliliğini de üst düzeye taşımaktadır.

Web ve Mobil Erişilebilirlik

Web ve mobil erişilebilirlik sayesinde kullanıcılar hareket halindeyken XBRi’da oturum açabilir, ve tüm verileri elinin altında tutabilir.

Kontrol Paneli

Saha çalışanlarını yüksek risk bölgelerine yönlendiren interaktif kontrol paneli ile sıradışı durumlarda zaman kaybetmeden aksiyon alınabilir.

Sağlam Altyapı

XBRi sağlam altyapısı ile bugünün ve yarının bilişim teknolojisi ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir. Ayrıca, dinamik OLAP motoru ile çok yönlü bakış açısı sunabilir.

İşletmenizde Hırsızlık ve Kayıp Vakalarında Gözle Görülür Azalma İçin Bize Ulaşın