Referanslar

referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
referans-1

Perakende İşletmeleri İçin POS Sistemi

xstore-content-img-1

Platformlardan bağımsız kullanım

Kullanıcı dostu

Yüksek verimlilik, işlevsellik

Uluslararası pazar deneyimi

Merkezi Yönetim Özelliği ile
Tek Noktadan Yönetim Kolaylığı

Perakende operasyonlarının etkinliğini artıran veri ve uyarlamaların tamamını, Xstore merkez ofis uygulaması üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

xstore-content-img-2
Xstore kasa çözümü, işletmenizdeki tüm kasaların işlemlerini görüntülemenizi sağlayan merkezi yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, merkez bilgisayar üzerinden tüm kasalardaki işlemleri takip edilebilir ve diğer mağazaların kasa hareketlerini anlık görüntüleyebilirsiniz.
Tek noktadan yönetim kolaylığı sağlayan ve bütün Oracle Retail çözümleriyle tümleşik çalışmaya uygun olan Xstore çözümü sayesinde, merkez ofis operasyonlarında üst düzey etkinlik sağlamış olacak ve yatırımınızın geri dönüşünü ilk günden gözlemleyebileceksiniz.

MERKEZİ YÖNETİM İLE İŞLETMENİZİN
KONTROLÜ ELİNİZDE

Stoklarınızı Anlık Olarak Görüntüleyin

Xstore’un gelişmiş stok yönetimi ile tüm şubelerinizdeki stok bilgisini eş zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bir şubede gerçekleşen stok değişimi, diğer şubelerde anında güncellenir. Ayrıca, stok sayımları, transferi, uzmanlaşması, kabulü, kargosu gibi tüm işlemleri takip edebilirsiniz.

MAĞAZALARDAKİ STOK DURUMUNU
ANLIK OLARAK GÖRÜNTÜLEYİN

Kusursuz Perakende Operasyonu İçin
Geliştirilmiş Özellikler

Propera’nın ödeme ve hizmet noktası (POS) çözümü Xstore, marka deneyimini kusursuz şekilde yürütmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm operasyon ve teknoloji işlevlerini sunmaktadır.

Çevrim Dışı Çalışma

İşletmenizde internet kesintisi yaşansa bile bağlantı geri geldiğinde tüm verileri merkez ofis uygulamasına otomatik iletebilirsiniz.

Farklı Dil Seçenekleri

Ayrıca,Sistem birden çok profil girişine elverişli şekilde tasarlanmıştır. kullanıcıya özel dil seçenekleri sunabilir ve fiş çıktıları için de dil seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Çoklu Ülke Desteği

Yerel ve çok uluslu perakendecileri destekleyen Xstore altyapı sayesinde her bölge için farklı fiyat birimleri ve ürün eklemeleri tanımlayabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Kasa sisteminize online ödeme, temassız ödeme, kredi kartı/banka kartı, diğer ödeme aracı, hediye çeki, mağaza kredisi, yabancı para vb. istediğiniz tüm ödeme birimlerini ekleyebilirsiniz. Ayrıca, e-fatura, e-arşiv, tax free gibi yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar da desteklenmektedir.

Kullanıcı Dostu Arayüz ile Hızlı Verimli Çalışma

Xstore kasa çözümünün kullanıcı dostu arayüzü, personelinizin hızlı ve verimli çalışmasına uygun şekilde kurgulanmıştır.

gelismis-musteri-memnuniyet
Ekranlar, klavye, mouse ve dokunmatik kullanımı desteklemektedir. Kullanıcı dostu arayüzleri, satış temsilcilerinin verimliliğini en üst seviyeye taşır. Sezgisel tasarım, eğitim süresini en aza indirir, işlem sürelerini kısaltır ve kullanıcı hatalarını azaltır.
Kasa ekranlarında her bir ekranın kendine özel renkleri bulunmaktadır. Turuncu sisteme giriş ekranı, mavi satış ekranı, kırmızı iade ekranı, vb. şekilde satış personelinin işlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Cihaz Desteği

Xstore Linux ve Windows cihazları destekler şekilde tasarlanmıştır.

linux
windows