Referanslar

referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
telekom

Telekom

Telekom sektöründe faaliyet gösteren işletmelere, mağaza ve online ayrımı gözetmeksizin, operasyonel süreçlerini en üst seviyeye taşıyacakları çözümler sunuyoruz. Çözümlerimiz, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri deneyimi, satış ve envanter operasyonları, satın alma ve analitik raporlama süreçlerinin verimliliğini artıracak şekilde geliştirilmiştir.

Müşteri ilişkileri yönetimi

Satış ve envanter operasyonları

Analitik raporlama

moda

Moda

Günümüz tüketicilerinin hızla değişen alışveriş davranışları, internet ve sosyal medyanın oynadığı kritik rol, moda perakendecilerini kıyasıya bir inovasyon yarışına sokmuştur. Bu yarışın kazananı hiç şüphesiz tüketiciye tüm kanallarda, benzersiz ve bütünleşik bir alışveriş deneyimi yaşatabilen perakendeciler olacaktır.

İŞLETMENİZE İHTİYAÇ DUYDUGU
OPERASYONEL ESNEKLİĞİ KAZANDIRIN

buyuk-magazacilik

BÜYÜK MAĞAZACILIK

Uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren öncü büyük mağaza perakendecileri, iş modellerini değişen koşullara uyum sağlayacak şekilde güncellemelidir. Günümüzün perakendecileri, dijital çağın getirdiklerini teknoloji alanında ortaya çıkan yeniliklerle harmanlayarak geleceğin müşteri deneyimini mağazalarına taşımalıdır.

Bulut ve Lisanslı Çözümler

Operasyonel Esneklik

İş Süreçlerinde Modernizasyon

market

MARKET

Günümüzde müşteriler market ihtiyaçlarını farklı kanallardan karşılayabilir hâle gelmiştir. Pazarda rekabet avantajı sağlamak isteyen market perakendecileri ve üreticileri, sürdürülebilir iş süreçlerini ve devamlılığı olan kârlılık hedeflerini desteklemek için en yeni teknolojileri kullanmalıdır.

Planlama

Farklı veri kaynaklarından elde edilen veriler ile ortak bir talep öngörüsü oluşturmak ve böylelikle asorti, fiyat, promosyon ve alan optimizasyonunu sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Merchandising ve Analitik

Perakende operasyonlarının farklı kanallarda, ülkelerde ve iş modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Analitik verilerden faydalanarak en akılcı ve müşteri odaklı ürün, fiyatlama ve yerleştirme kararlarını almanızı sağlıyoruz.

Tedarik Zinciri

Müşteri memnuniyeti ve kârlılığı arttırabilmek için arz talep senkronizasyonunu sağlıyoruz. Bu sayede, şeffaf, doğru ve gerçek zamanlı bir tedarik zinciri operasyonu amaçlıyoruz.

Satış ve Pazarlama

Tüketicinin alışverişini dilediği zaman dilediği yerden yapabilmesini sağlayacak bütünleşik çözümlerin tamamını sunuyoruz. Tüm satış kanallarında tutarlı, benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi inşa ediyoruz.

Mağazacılık ve Kayıp Önleme

Mağazalar marka -tüketici etkileşiminin merkezinde durmaya devam etmektedir. Mağaza içerisinde alışveriş süreçlerini kişiselleştirecek, tüketici beklentilerini karşılayacak ve bilgi akışını düzenleyecek hizmet noktası çözümlerini kuruyor ve yönetiyoruz.

İŞ SÜREÇLERİNİZDE
EKONOMİK DEĞER YARATIN