Referanslar

referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
referans-1

Her İş Modelini Destekleyen
Tek E-Ticaret Platformu

Tek esnek çözüm ile çevrimiçi satışlarınızı artırın ve müşteri türünüz her ne olursa olsun işletmenizin taleplerini karşılayan yenilikçi marka deneyimini yaratın.

her-is-modeli
Oracle Commerce’ün kullanıcı dostu ve sürükle – bırak yapısındaki arayüzü, teknik beceriye sahip olmayan kullanıcıların bile mevcut tüm sitelerini (B2C, web ve mobil) kolaylıkla yönetebilmesine olanak sağlar.
Farklı internet adresine, tasarıma, içeriğe ve ürün çeşidine sahip, fakat aynı işlevleri barındıran birden fazla alışveriş sitesini, tek platform üzerinden yönetmenize imkan verir.

Sektöründe Lider
E-Ticaret Platformu

Tek esnek çözüm ile çevrimiçi satışlarınızı artırın ve müşteri türünüz her ne olursa olsun işletmenizin taleplerini karşılayan yenilikçi marka deneyimini yaratın.

sektorunde-lider
Ecommerce Cloud, Oracle Retail ailesi çözümlerinin tamamı, üçüncü taraf uygulamalar, çözümler ve müşteri tarafından özelleştirilmiş yazılımlar ile tam entegrasyon sağlar.
Güvenli altyapıyla tasarlanmış ödeme süreçleri sayesinde hem güvenlik hem de müşteri deneyimi açısından en iyi süreçleri garanti eder ve kullanıcılara güvenli bir satın alma deneyimi yaşatır.

TEK VE ESNEK BİR E-TİCARET
ÇÖZÜMÜ İLE TANIŞIN

Kişiselleştirilmiş
Alışveriş Deneyimi Sunun

İşinizi çevrimiçi ortama taşıyarak alışveriş deneyimini CRM ve arka ofis sistemlerinden elde ettiğiniz verilerle zenginleştirebilirsiniz. Oracle Commerce ile kişiye özel alışveriş deneyimi yaratarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

kisisellestirilmiş-alisveris-deneyimi
Müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını değerlendirerek hedefli ürün ve promosyonlar sunabilirsiniz.
Çok kanallı bir yapıya sahip olan Commerce Cloud ile müşterilerinizi geniş bir perspektifte, olaylara ve durumlara göre bölümleyebilir, performanslarını değerlendirebilirsiniz.
Masaüstü, mobil veya tablet, tüm platformlara uyumlu ve tümleşik yapısı sayesinde işlem sürelerini kısaltarak müşterilerinize üst düzey kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Üst Düzey
Mobil Deneyim

Ecommerce e-ticaret çözümümüzü mobil uygulama ile birlikte sunmaktayız. Sunduğumuz mobil uygulama, e-ticaret çözümü içerisinde geliştirilen iş mantığını daha da ileriye taşımakta ve ek bir uyarlama ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Gelişmiş arama motoru

Ürün ve sepet ayrıntıları

Müşteri hizmetleri

Gelişmiş ödeme fonksiyonu

Wishlist fonksiyonu

Mağaza konum servisi

oracle-servisleri

Uçtan Uca Oracle Servisleri

Oracle perakende çözümleri, perakende işletmelerinin ihtiyaç duyacağı teknolojik bileşenlerin tamamını kapsamaktadır. Propera olarak, işletmenizin genel stratejisinin belirlenmesinden pazarlama faaliyetlerine, tasarımlardan özel geliştirme ihtiyaçlarına kadar sizlere tüm temas noktalarını kapsayacak boyutta güvenli, ölçeklenebilir, yaratıcı ve adapte edilebilen bir iş ortaklığı sunmaktayız.

YARININ E-TİCARET FIRSATLARINA VE SÜREKLİ DEĞİŞEN MÜŞTERİ
İHTİYAÇLARINA HAZIRLANIN