Referanslar

referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
referans-1
danismanlik

Danışmanlık

Perakendeciliğin kurallarını güncel teknolojiler ile donanımlı olan tüketiciler yazmaktadır. Bu tüketici kitlesi çoğu zaman ürün hakkında, üreticisinden çok daha fazla bilgiye sahiptir. Propera olarak geleceğin belirsizliğini ortadan kaldırmak, deneyimli danışmanlarımızla markanızı geleceğin tüketicisine ve perakende dünyasına hazırlamak için buradayız.

Müşteri Yolculuğu Analizi

Satış ve Pazarlama Planlaması

Rekabet Analizi

Tedarik Zinciri Stratejileri

Sistem Entegrasyonu

Çok Kanallı Perakende

egitim-destek

Eğitim ve Destek

Propera olarak sizlere sağlayacağımız gerek eğitim gerekse destek hizmetlerinde uluslararası standartları karşılamakta, işletmenize özel ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara çözümler üretmekteyiz. İş süreçlerinizin her ne sebeple olursa olsun verimli ve kesintisiz şekilde devam edeceğini garanti altına alıyoruz ve 7 gün 24 saat kesintisiz destek hizmeti sunuyoruz.

SEKTÖRDEKİ DEĞİŞİMLERE
HIZLA ADAPTE OLUN

yazilim-uygulama-gelistirme

Yazılım Uygulama ve Geliştirme

Propera’nın mobil yazılım kadrosu deneyim ve bilgi birikimini bugüne kadar yapmış olduğu tüm projelerin merkezine oturtmuştur. İhtiyaçlarınızı en doğru biçimde anlayan, bu ihtiyaçları karşılarken günümüz tüketicisinin değişen alışkanlıklarına uygun çözümler üreten, esnek, ölçeklenebilir ve daima rekabetçi teknolojiler sunan ekibimizle birlikte fark yaratacaksınız.

Mobil Ödeme Sistemleri

Sadakat ve Kampanya Sistemleri

Raporlama ve Analitik

e-donusum

E-Dönüşüm

Türkiye’de mali sistemi ciddi bir dönüşüm sürecinden geçmektedir ve bu süreçte Propera olarak sizlere en kapsamlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmek için yanınızdayız. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, Özel Entegratörler ve Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar hakkında merak ettiğiniz her türlü ayrıntıyı e-dönüşüm sitemizden inceleyebilirsiniz.

PERAKENDECİLİK SEKTÖRÜNDE
AVANTAJ ELDE ETMEK İÇİN