protelworks

BULUT TABANLI ÇÖZÜMLERİMİZLE TANIŞIN

opera-250x250
ORACLE HOSPITALITY OPERA CLOUD

Oracle Hospitality OPERA Cloud, yeni nesil otel yönetimi için kullanılan bulut tabanlı, mobil özellikli bir platformdur. Temelinde OPERA bulunan, konaklama sektörü için uygun öncü işletme çözümü OPERA Cloud sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve otel yönetiminin tüm alanları için kapsamlı işlevselliğe sahiptir. Her türde ve büyüklükte otelin ihtiyaçlarını karşılamak için veri depolamasını ve yüzlerce önemli ortak arayüzünü güvenceye alır. OPERA Cloud, mülk yönetim teknolojisini buluta taşıyarak BT altyapısının özelliklerini basitleştirir, personelin ve otel yönetiminin olağanüstü misafir deneyimi sunmaya odaklanmasına olanak sağlar.

clickhotel-250x250
Otel Yönetiminde Etkin Raporlama Aracı

ClickHotel dünyanın en gelişmiş iş zekâsı platformlarından biri olan QlikView platformu üzerinde geliştirilmiştir. ClickHotel, sunduğu iş zekâsı araçları ile  hedeflerinize uygun senaryolar oluşturabilir ve sonuçlarına göre aksiyon planları hazırlayabilirsiniz. Merkeze bağlı otel verilerinizi konsolide edebilir, şube bazında performans ölçebilirsiniz. Raporlarınızı saniyeler içinde indirip detaylara erişebilirsiniz. Otel dışında da her an, her yerde  ve tüm cihazlardan işletmenizin performansını takip edebilirsiniz.

Logo-tour-de-france1
İnternet Kesintisi Operasyonunuzu Durdurmasın

MICROS Simphony™; zincir otel ve restoranların, gerek kendi barındırdıkları sunucularla gerekse bulut teknolojisini kullanarak, operasyonlarını etkili şekilde yönetmelerini, web ve mobil raporlama modülleriyle analiz ve raporlama yapabilmelerini sağlayan gelişkin bir satış noktası sistemidir.