ORDER BROKER SİPARİŞ YÖNETİMİ YAZILIMI

 

Propera olarak, perakende pazarına sunmuş olduğumuz Order Broker stok ve sipariş yönetimi yazılımı, perakendecilere bütün kanallarda satışları arttırmayı, verileri anlık olarak takip etmeyi ve çok kanallı bir yaklaşımla müşteri deneyimini en iyi seviyelere çıkarmayı vadediyor.

Azalan Risk ve Maliyet

Perakende mağaza stoklarınızı tüm direkt satış kanallarını destekler şekilde kullanabilmenizi, sezon sonu stok riskinizi en aza indirmenizi ve farklı satış kanallarında daha yüksek kâr oranıyla satabilmenizi, sipariş ve sevkiyatlarda kargo ve stok taşıma maliyetlerinizi en aza indirgemenizi sağlar.

Sipariş Yönetimi (Order Broker) çözümümüzü daha yakından tanıyın.

Esnek Operasyon Süreçleri

Farklı satış kanallarında siparişlerin önceliklendirilme süreçlerini otomatik olarak yürütün.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Her yerden sipariş ve her yerden sevkiyat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini yükseltin.

Satış temsilcimizle iletişime geçmek için

Satış temsilcimizle iletişime geçmek için

Sınırsız Reyon (Endless Aisle)

Müşterilerinizin daha fazla ürün kategorisine erişmesini sağlayın. Tüm satış kanallarında yetersiz stok durumundan kaynaklanan ciro kayıplarının önüne geçin.

Alternatif Tedarik Yöntemleri

Siparişlerinizin doğrudan tedarikçi kanalına iletin ve sevkiyatların tedarikçiler üzerinden yapılmasını sağlayın.Hem vakitten hem de nakitten tasarruf edin.

Kısmî (parsiyel) sevkiyat yönetimi sayesinde müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye taşıyın.

Daha Etkin Satış Asistanları

Sezgisel kullanıcı arayüzleri ile daha etkin hizmet sunun ve sevkiyat süreçlerinin her adımında müşterinizi daha etkin bir şekilde bilgilendirin.