E-TİCARET

 

Oracle Ecommerce Cloud, müşterinin satın alma işlemi gerçekleştirdiği bütün çevrim içi temas noktalarında, müşterinize doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ve işlerinizi hızlıca tamamlamanıza yardımcı olan, sektöründe lider bir e-ticaret platformudur.

On yılı aşkın süredir yürüttüğümüz başarılı uygulamalar sonunda kazandığımız tecrübe, beraberinde birçok lider e-ticaret teknoloji iş ortağı ile entegrasyon kolaylığını, Oracle ailesinin diğer uygulamaları ile zahmetsiz bütünleşme sonucu ortaya çıkan geniş kapsamlı ve çok kanallı yönetim çözümlerini, web servis API bütünleşmeleriyle süreçlerin mağaza seviyesine indirgenebilmesini ve mobil cihazlara aktarılmasını mümkün kılmaktadır.

Satış temsilcimizle iletişime geçmek için

Satış temsilcimizle iletişime geçmek için

Kolay Site Yönetimi

Kolay Entegrasyon

Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyimi

Kusursuz, kullanıcı dostu ve sürükle – bırak yapısındaki arayüz, teknik beceriye sahip olmayan kullanıcıların mevcut tüm sitelerini (B2C, web ve mobil) son derece rahat yönetebilmesine ve yeni deneyimler yaratabilmesine olanak sağlar.

Ecommerce Cloud, Oracle Retail ailesi çözümlerinin tamamı, üçüncü taraf uygulamalar, çözümler ve müşteri tarafından özelleştirilmiş yazılımlar ile tam entegrasyon sağlar.

Müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını değerlendirerek, hedefli ürün ve promosyonlar sunabilirsiniz. Çok kanallı bir yapıya sahip olan Ecommerce Cloud, müşterileri geniş bir perspektifte, olaylara ve durumlara göre bölümler ve performanslarını değerlendirir.

Boyuta Duyarlı Tasarım

Kusursuz Ödeme Süreçleri

Birden Fazla Site Barındırma

Masaüstü, mobil veya tablet, tüm platformlara uyumlu ve tümleşik yapısı sayesinde işlem sürelerini kısaltmanıza ve müşterinize üst düzey kullanıcı deneyimi sunmanıza yardımcı olur.

Kusursuz biçimde tasarlanmış ödeme süreçleri sayesinde hem güvenlik hem de müşteri deneyimi açısından en iyi süreçleri garanti eder ve kullanıcılara sorunsuz bir satın alma deneyimi yaşatır.

Farklı internet adresine, tasarıma, içeriğe ve ürün çeşidine sahip, fakat aynı işlevleri barındıran birden fazla alışveriş sitesini, tek bir platform üzerinden yönetebilmenizi sağlar.

Üst Düzey Mobil Deneyim

Ecommerce e-ticaret çözümümüzü yetenekli ve bütün sistemle uyumlu bir mobil uygulama ile birlikte sunmaktayız. Sunduğumuz mobil uygulama, e-ticaret çözümü içerisinde geliştirilen iş mantığını daha da ileriye taşımakta ve ek bir uyarlama ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Gelişmiş arama motoru

Müşteri hizmetleri

Wishlist fonksiyonu

Sipariş durum takibi

Ürün ve sepet ayrıntıları

Gelişmiş ödeme fonksiyonu

Mağaza konum servisi

B2C web sitesi ile ortak ürün kataloğu kullanımı

Uçtan Uca Oracle Servisleri

Oracle perakende çözümleri, perakende işletmelerinin ihtiyaç duyacağı teknolojik bileşenlerin pek çoğunu kapsamaktadır. Propera olarak, işletmenizin genel stratejisinin belirlenmesinden pazarlama faaliyetlerine, tasarımlardan özel geliştirme ihtiyaçlarına, yönetilen servislere ve barındırmaya kadar daha birçok konuda sizlere tüm temas noktalarını kapsayacak boyutta, güvenli, ölçeklenebilir, yaratıcı ve adapte edilebilen, sağlam bir iş ortaklığı sunmaktayız.