Sadece Perakendeye Özel Çözümler

Hızlı - Dinamik - Güvenli - Karlı

Propera sadece perakendeye özel çözümler sunar. Perakende de işinizi kolaylaştıracak, büyütecek, karlılığınızı maksimize edecek çözümler önerir.

PERAKENDE İÇİN CRM

SİPARİŞ YÖNETİMİ

E-TİCARET

Müşteri her zaman haklıdır ve markanızdan beklentilerini yüksek tutmak onun en doğal hakkıdır. Propera, sunmuş olduğu CRM, sadakat ve kampanya yönetimi çözümleriyle iş süreçlerinizin tamamında müşterilerinizi tam merkeze yerleştirmenize yardımcı olacaktır.

Propera’nın sunmuş olduğu sipariş yönetimi çözümleri sayesinde tüm satış kanallarınızda gerçek zamanlı envanter hareketi sağlayacak ve müşterilerinize diledikleri yerde, diledikleri zaman alışveriş imkanı sunuyor olacaksınız.

Tek bir noktadan B2C, B2B, lokal, uluslararası, masaüstü ve mobil tüm e-ticaret operasyonlarınızı yönetebileceğiniz, işletmenizi çoklu kanal yönetiminin geçerli olduğu perakende dünyasına doğrudan adapte edecek çözümler sunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi İçin Arayın

0 (212) 355 0055

ÇOK KANALLI PERAKENDE

HİZMET NOKTASI (POS)

KAYIP ÖNLEME

Çok Kanallı Perakende (Omnichannel), mümkün olan tüm satış kanalları arasında kesintisiz, bütünleşik ve sezgisel bir alışveriş deneyiminin tüketiciye yaşatılması için olarak tanımlanmaktadır. Kusursuz uyum içinde çalışan perakende çözümlerimizle tanışın.

Propera olarak hazır giyim, konuk ağırlama, restoran, telekom, büyük mağazacılık ve süpermarketleri içine alan geniş bir kullanıcı kitlesinin ödeme ve servis noktası (POS) ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım, donanım, servis ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İşletmenizde yaşanan hırsızlıkları, yanlış uygulamaları ve yaşadığınız kayıpları önlemek mi istiyorsunuz? Bırakın teknoloji bunu sizin için yapsın. Minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayın.