back

Perakende Günleri etkinliğinde buluşalım!

by OmniChannelExpert for Perakende
Perakende Günleri etkinliğinde buluşalım!

Tarih: 29-30 Kasım 2017
Yer: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Stant No: 5
Kayıt: https://www.perakendegunleri.com/

Perakende dünyası 29-30 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda bir araya geliyor. Sektördeki gelişmelerin, en son trendlerin ve geleceğin perakende yaklaşımlarının konuşulacağı Perakende Günleri etkinliğinde Propera olarak bizim de yer aldığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

2001 yılından beri ulusal ve uluslararası perakende camiasında öne çıkan isimlerin bir araya geldiği ve sektöre dair bilgi ve deneyim paylaşıldığı Perakende Günleri etkinliğine bu yıl 40 ülkeden 5900’den fazla katılımcı yer alacak. Etkinlikte; perakendeciler, AVM yöneticileri, perakende teknolojileri geliştiren firmalar, tedarikçiler ve sektöre yön veren diğer paydaşlar bir araya gelecekler.

29-30 Kasım 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Perakende Günleri etkinliğine kayıt olmak için https://www.perakendegunleri.com/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Propera olarak 5 numaralı stant alanında sizleri bekleriz.

İlgili Yazılar

KAYBEDECEK ZAMAN YOK: OMNİCHANNEL'IN GÜCÜ VE MÜŞTERİNİN BİLGİSİ
Prev post KAYBEDECEK ZAMAN YOK: OMNİCHANNEL'IN GÜCÜ VE MÜŞTERİNİN BİLGİSİ

Latin Amerika’daki Perakendeciler Omnichannel’ın Gücü ile Şirket İhtiyaçlarına Bütünleşik Bir Anlayışla Çözüm Buluyor. Latin Amerika’nın…

Alışverişin Geleceği ve Yeni Perakende Teknolojileri
Next post Alışverişin Geleceği ve Yeni Perakende Teknolojileri

Değişmeyen tek şey değişim. Alışverişin geleceği de teknolojinin gelişimi ile değişiyor ve yeniden şekilleniyor. “Brick…