YOUR VISION. OUR FUTURE.

propera-27-yillik-deneyim

BİZ KİMİZ?

PROPERA olarak başlıca amacımız değişen tüketici davranışlarına, perakende teknolojilerine ve rekabet koşullarına ayak uydurmanız için sizi ve işletmenizi ileri teknoloji yazılım ve donanım çözümleriyle desteklemek ve uzun soluklu stratejik iş ortağınız olmaktır. Çok kanallı perakendecilik ve e-ticaret alanlarında danışmanlık, proje geliştirme ve sistem entegrasyonları söz konusu olduğunda, uluslararası bilgi ve deneyimimiz ile ihtiyaçlarınıza optimum çözümler üretmek için yanınızdayız.

PROPERA, 1989 senesinden bu yana, Türkiye’nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta olan, pazar lideri konumunda bulunan PROTEL’in bir kardeş firmasıdır.

PROPERA'DA KARİYER

Türkiye başta olmak üzere global pazarların tamamında, perakendecilerin ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler sunuyoruz. Perakendecilere, müşterilerine tüm kanallarda bütünleşik, benzersiz ve kusursuz bir alışveriş deneyimi sunabilmeleri için yardımcı oluyoruz. Geçmiş deneyimlerimiz ve yeniliklere açık iş yapış şeklimiz ile bugünün perakendecilerine, perakendenin geleceğinin resmini çiziyoruz.

Bu vizyoner ekip içerisinde deneyimli perakendecilere, tutkulu satışçılara, yaratıcı pazarlamacılara, titiz yazılımcılara, zeki ve tutkulu insanlara her zaman ihtiyacımız var. Geleceğin perakende trendlerini inşa etmek için bizimle çalışmak istiyorsanız sunmuş olduğumuz kariyer fırsatlarına bir göz atın.

İŞ ORTAKLARIMIZ

protel_logo
oracle_logo