Sipariş Yönetimi

siparis-yonetimi-banner

Propera olarak perakende pazarına sunmuş olduğumuz stok ve sipariş yönetim teknnolojileri sayesinde geleceğin perakendecilerine mümkün olan tüm satış kanallarında daha fazla satış işlemini başarılı bir şekilde sonlandırmalarını sağlayacak iş çözümleri sunmaktayız.

AZALAN RİSK VE MALİYET

Perakende mağaza stoklarınızı tüm direkt satış kanallarını destekler şekilde kullanabilmenizi, sezon sonu stok riskinizi en aza indirmenizi ve farklı satış kanallarında daha yüksek marjlar ile satabilmenizi, sipariş ve sevkiyatlarda kargo maliyetlerinizi en aza indirgemenizi, stok taşıma maliyetlerinizi en aza indirgemenizi sağlar.

Azalan_risk
esnek-operasyonel-surecler

ESNEK OPERASYONEL SÜREÇLER

Farklı satış kanallarında siparişlerin önceliklendirilme süreçlerini otomatik olarak yürütebilmenizi sağlar.

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her yerden sipariş ve her yerden sevkiyat yüksek müşteri memnuniyeti sağlar.

yuksek-musteri-memnuniyeti
sinirsiz-raf

SINIRSIZ RAF (Endless Aisle)

Müşterilerinizin daha fazla ürün kategorisine erişimini sağlar. Tüm satış kanallarında yetersiz stok durumundan kaynaklanan ciro kayıplarının önüne geçer.

ALTERNATİF TEDARİK METHODLARI

Siparişlerinizin doğrudan tedarikçi kanalına iletilebilmesini ve sevkiyatların tedarikçiler üzerinden yapılmasını sağlar.

Parsiyel sevkiyat yönetimi sayesinde müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye taşır.

alternatif-tedarik-methodlari
daha-etkin-satis-asistanlari

DAHA ETKİN SATIŞ ASİSTANLARI

Sezgisel kullanıcı arayüzleri ile daha etkin hizmet ve sevkiyat süreçlerinin her adımında müşterinin daha etkin şekilde bilgilendirilmesini sağlar.