E-Ticaret

Propera-oracle-e-ticaret-banner-oranj

Sizlere web, tablet ve mobil cihazları içeren, mevcut tüm temas noktalarında tüketiciye ulaşmanızı sağlayacak pazar lideri e-ticaret çözümü sunmaktayız.

10 yılı aşkın süredir hayata geçirmiş olduğumuz başarılı uygulamalar neticesinde kazanılmış tecrübemiz, beraberinde birçok lider e-ticaret teknoloji iş ortağı ile entegrasyon kolaylığını, diğer Oracle ailesi uygulamaları ile zahmetsiz entegrasyon sonucu ortaya çıkan geniş kapsamlı çoklu kanal yönetim çözümlerini, web servis API entegrasyonları ile süreçlerin mağaza seviyesine indirgenebilmesini ve mobil cihazlara aktarılmasını mümkün kılar.

KOLAY SİTE YÖNETİMİ

KOLAY ENTEGRASYON

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Kusursuz, kullanıcı dostu, sürekle – bırak bir yapı olarak tasarlanmış arayüz, teknik donanıma sahip olmayan kullanıcıların tüm siteleri (B2C, web ve mobil) son derece rahat yönetebilmesine ve yeni deneyimler yaratabilmesine olanak sağlar.

Oracle Retail ailesi çözümlerinin tamamı, 3. parti uygulamalar, çözümler ve müşteri tarafından özelleştirilmiş yazılımlar ile tam entegrasyon sağlar.

Müşteri hareketlerini değerlendirerek hedefli ürün, içerik ve promosyon sunabilir. Müşterileri geniş bir perspektifte olaylara ve durumlara göre dinamik olarak segmente eder ve performanslarını değerlendirir.

RESPONSIVE DİZAYN

KUSURSUZ ÖDEME SÜREÇLERİ

BİRDEN FAZLA SİTE BARINDIRMA

Masaüstü, mobil veya tablet, tüm platformlara uyumlu yapısı ile  uygulama süresini kısaltır, müşterisine en üst düzey kullanıcı deneyimini sunar.

Kusursuz biçimde tasarlanmış ödeme süreçleri sayesinde güvenlik ve müşteri deneyimi açısından en iyi uygulamaları garanti ederken kullanıcılara sorunsuz bir satın alma deneyimi yaşatır.

Farklı web adresine, tasarıma, içeriğe ve ürün çeşidine sahip fakat aynı fonksiyonları barındıran birden fazla alışveriş sitesini, tek bir platform üzerinden yönetebilmenizi sağlar.

ÜST DÜZEY MOBİL DENEYİM

E-ticaret çözümümüzü tam olarak fonksiyonel ve uyumlu bir mobil uygulama ile birlikte sunmaktayız. Bu mobil uygulama, e-ticaret çözümü içerisinde geliştirilen iş mantığını daha ileriye taşımakta ve ek bir uyarlama ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

oracle-retail-propera-iphone-6s

Gelişmiş arama motoru

Müşteri hizmetleri

Wishlist fonksiyonu

Sipariş statü takibi

Ürün ve bundle detayları

Gelişmiş ödeme fonksiyonu

Mağaza lokasyon servisi

B2C web sitesi ile ortak ürün kataloğu kullanımı

UÇTAN UCA ORACLE SERVİSLERİ

Sonuç odaklı ve pazar lideri ticari yapının tüm bileşenlerinin kurulması ve desteklenmesini kapsar. PROPERA olarak genel stratejinin belirlenmesinden pazarlama faaliyetlerine, tasarımlardan özel geliştirme ihtiyaçlarına, yönetilen servislere ve barındırmaya kadar daha birçok konuda sizlere tüm temas noktalarını kapsayacak şekilde, güvenli, ölçeklenebilir, yaratıcı ve adapte edilebilen, sağlam bir iş ortaklığı sunmaktayız.

oracle_logo